O nás

Od roku 2014 vystupujeme společně pod značkou MP jako otec a syn a v následujícím roce 2015 jsme také začali poskytovat naše služby prostřednictvím společnosti DANĚ KONZULT s.r.o. Spojili jsme své síly a využili 25 let praxe v oboru. Díky tomu jsme Vám schopni zajistit rychlé zpracování Vašich dat v souladu s platnými zákony a předpisy. Náš tým je tedy připraven poskytnout vysoce profesionální služby s maximální odpovědností a individuálním přístupem.

Poskytujeme komplexní služby

Zajistíme Vám komplexní servis v oblasti účetnictví a daní. Našimi klienty jsou fyzické i právnické osoby. Máme uzavřeno pojištění odpovědnosti, to pro Vás znamená přenesení veškeré odpovědnosti za účetnictví na naši kancelář. Vlastníme licenci na účetní program POHODA komplet. Jsme členem sdružení účetních a daňových poradců (SUDP) a proto u nás budete mít vždy aktuální informace v oblasti účetnictví a daní.

Soustřeďte se pouze na své podnikání

Naším cílem je zbavit Vás všech starostí s nezbytnou účetní a daňovou agendou a ušetřit Vám tak čas pro výkon Vašeho podnikání. Snažíme se proto vyjít Vám maximálně vstříc a vytvořit takové podmínky, které Vám budou nejvíce vyhovovat.

Spolupráce s námi přináší výhody zejména v následujících oblastech:

  • Komplexní vedení účetnictví, daňové evidence
  • Přenesení odpovědnosti
  • Úspora nákladů
  • Poradenství
  • Profesionální a diskrétní spolupráce

Externí poskytování ekonomických, daňových a mzdových služeb je moderní a stále hojněji využívanou formou snižování nákladů a minimalizace rizik.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost!

DAŇOVÝ KALENDÁŘ
9. 2.spotřební daň
15. 2.daň z příjmů
15. 2.daň z příjmů
20. 2.daň z příjmů
26. 2.daň z přidané hodnoty
26. 2.energetické daně
26. 2.spotřební daň
26. 2.spotřební daň
26. 2.spotřební daň
28. 2.Daň z příjmů